Getir Hesap Silme

Getir hesap silme işleminin nasıl uygulanacağı uygulamayı kullanılan kişiler tarafından merak edilir. Getir teknolojinin gelişmesi ile hayatımızda yer alan bir uygulama olmuştur. Bu uygulamayı kullanarak yemek siparişi veya market siparişi verilebilir. Türkiye’de ve dünyada çok fazla kullanıcısı olan bu uygulamada yer alan hesapların nasıl silineceği de kullanıcıları tarafından merak edilen bir sorudur.

Getir uygulaması müşterilerini mağdur etmemek için elinden geleni yapmaktadır. Hesabınızla ilgili yaşadığınız bir problemde gerekli yerlere başvurmanız durumunda sorunuz kısa sürede çözünecektir. Aynı şekilde hesabınızı silmek istediğiniz durumlarda da getir uygulamasının sunduğu yöntemlerden yararlanabilirsiniz. Uygulama iletişim merkezi ve müşteri temsilcileri ile her türlü talebinize kısa sürede dönüş yapmaktadır.

Hesabımı Kendim Silebilir Miyim?

Getir uygulaması tüm dünyada kullanılmaya başlamıştır. Dünyaya açılan bu uygulama sunduğu hizmetler ile her gün daha fazla kullanıcıyı bünyesine çekmektedir. Sunduğu kampanyalar ile müşterileri kendine çeken uygulama tüm dünyada kullanılabilir bir hal almıştır. Sunduğu Promosyonlar ile müşteri sayısını artıran uygulamadan zaman zaman ayrılmak isteyen kişiler olabilir. Uygulamadan ayrılmak isteyen kişilerin yapması gereken hesaplarını silmektir. Ancak kişilerin hesaplarını kendileri silme gibi bir hakları yoktur. Hesaplarını silmek isteyen kişiler müşteri hizmetlerinden veya iletişim biriminden destek almak zorundadır.

s 2e02742b5828792ea19c48fb736e1a

Getir Hesabını Silmek Zor Mudur?

Kişilerin getir hesabını kendisi silemediği bilinmektedir. Ancak bu durum hesapların silinmesini zorlaştırmaz. Hesabını silmek isteyen veya üyelikten çıkmak isteyen kişiler birkaç küçük yöntem ile bunu gerçekleştirebilirler. Farklı nedenlerden dolayı hesabını silmek isteyen kişiler müşteri hizmetlerine bağlanarak kısa sürede bu işlemlerini gerçekleştirebilirler. İletişim merkezine mail atmak da bir diğer hesap silme yöntemidir. Ancak bu hesap silme yöntemi biraz daha uzun zaman alabilir. Hesabınızı sildikten sonra hesabınızda yer alan tüm bilgiler de silinecektir. Eğer Getir hesabına tekrar erişmek isterseniz eski hesabınıza erişim sağlamanız mümkün değildir. Bunun yerine yeni bir hesap açmanız gerekecektir. Silinen hesabınız tekrardan hesap açmanıza engel teşkil etmez. Kişiler istediğin zaman yeni bir hesap açarak uygulamayı kullanmaya devam edebilirler.

Hesap Silme Yöntemleri

Getir hesap silme uygulamayı artık kullanmak istemeyen kişilerin başvurduğu bir yöntemdir. Hesabını silmek isteyen kişiler bu işlemi nasıl yapılacağını araştırmaya koyulurlar. Getir’deki hesabınızı silebilmek için kullanabileceğiniz iki yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki iletişim sayfasını kullanmaktır. 2 yöntem ise müşteri hizmetlerine bağlanarak hesabını silinmesini talep etmektir. Getir uygulamasına giriş yaptığınız hesabınızı kendiniz silemezsiniz. Bu nedenle müşteri hizmetlerine bağlanarak veya hesap silme sayfası ile iletişime geçerek hesabınızın silinmesini sağlayabilirsiniz.

873ce232568225.568ad6a64a943

İletişim Merkezini Kullanarak Hesap Silme

Getir hesap silme işlemini yapılabilmesi için kullanılabilecek ilk yöntem iletişim merkezine mail atmak olabilir. İletişim sayfasına atılan mailler kısa sürede değerlendirilerek uygulamayı kullanan kişilerle iletişimi geçirir. İletişim Merkezini kullanarak hesap silmek için yapmanız gerekenler ise şöyle sıralanabilir

 • Getir uygulamasının web sitesini ziyaret edin
 • Kullanıcı adınız ve şifreniz ile hesaba giriş yap
 • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra profilinize tıklayın
 • Profilinizin olduğu sayfada yer alan getiri keşfedin sekmesini bulun
 • Getiri keşfedin sekmesine tıklayın. Bu sekmede yer alan ad soyad kısmını doldurun
 • Ad Soyadın ardından e-posta adresinizi yazın
 • Cep telefonunuzun numarasını ilgili alana girin
 • Konu sekmesinden diğer seçeneğini seçin
 • Ekranda yer alan mesaj kısmına hesabımı silmek istiyorum yazarak tıklayın
 • Robot Olmadığınıza dair seçeneği tıklayarak göndere basın
 • Göndermiş olduğunuz mail kısa sürede gerekli yere ulaşacaktır ve hesabınızın işlemi gerçekleştirilecektir

Müşteri Hizmetleri ile Hesap Silme

Getir hesap silme için kullanılan iletişim merkezi yöntemi uzun zaman alabilir. Hesabını silmek için iletişim merkezinde yer alan bilgileri tek tek girmek uzun zaman alacaktır. Ayrıca çok fazla talep olduğu durumlarda sizin talebinize dönülmesi de zaman alacaktır. Bu nedenle hesabını kısa sürede silmek isteyen kişiler bu yöntemi tercih etmek istemezler. Getir iletişim merkezi ile hesap silmek istemeyen kişiler müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirler. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek hesap silme işlemini dakikalar içinde yapabilirsiniz. Getir uygulamasında yer alan müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekmektedir. Arama yaptıktan sonra müşteri temsilcisine bağlanmanız gerekir.

post 1662557561 9485 getir 1

Müşteri temsilcisine hesabınızı silmek istediğinizde iletebilirsiniz. Müşteri temsilcisi hesabınızı neden silmek istediğinizi ve silme işlemini yapabilmek için gerekli olan bilgilerinizi isteyecektir. Gerekli bilgileri verdikten sonra hesabınızı silinmesini talep edebilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda müşteri temsilcisi işlemimizi kısa sürede gerçekleştirecektir. Hesabınızı kendiniz silemediğiniz için müşteri temsilcisine bağlanmak en hızlı ve etkili yöntemdir.

 

Rate this post

“Getir Hesap Silme” üzerine bir yorum

Yorum yapın