En İyi Android Ses Yükseltme Uygulamaları

Android ses yükseltme uygulamaları ile telefon sesini yükseltmek ve daha kaliteli bir şekilde müzik dinlemek mümkündür.

Ses Yükseltme Uygulamaları Ne İşe Yarar?

Android ses yükseltme uygulamaları telefonların sesini yükseltmeye yarayan uygulamalardır. Android işletim sistemine sahip bir telefon kullanıcıların istediği seviyede bir ses düzeyine sahip olmayabilir. Bu durumlarda Android işletim sistemi ile desteklenen telefonların sesini yükseltilebilmesi için mobil uygulamalardan yardım alınabilir. Ses yükseltme uygulamaları özellikle işitme ile ilgili sorunları olan kişiler tarafından kullanılır. Bu uygulamaların kullanılması ile telefonun sesi daha yüksek çıkacağı için işitme sorunu yaşayan kişiler telefon sesini daha rahat duyabilme şansına sahip olurlar.

Android işletim sistemine sahip telefonların sesini yükseltilebilmesi için birçok mobil uygulama bulunur. Bu mobil uygulamaların kullanılması ile birlikte telefonun sesi özellikle müzik dinlemek ve video izlemek istenildiği zamanlarda yükseltilebilir. Ses yükseltme işleminin gerçekleştirebilmesi için birçok uygulama bulunur ve bu uygulamalar kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunulur.

Ses Yükseltici Uygulaması

Android ses yükseltme uygulamaları arasında yer alan ses yükseltici uygulaması ile telefonun sesinin yükseltilmesi mümkündür. Bu uygulama kullanılarak telefonun hoparlörünün sesi arttırılabilir ve bu sayede daha yüksek sesle müzik dinlenme şansına sahip olunabilir. Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile oyun oynarken veya film izlerken daha yüksek seslere sahip olma şansı elde edilir. Ses yükseltici uygulaması ayrıca ses kalitesinin arttırılmasında ve konuşma yapılırken karşı tarafın sizi daha rahat duyabilmesinde rol oynar.

android authority timbre app her scaled

Volume Booster Uygulaması

Ses yükseltme uygulamaları ücretli veya ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan uygulamalardır. Bu uygulamalar arasında yer alan volume booster uygulaması ile daha kaliteli bir hoparlöre sahip olmak mümkündür. Uygulama telefona yüklenerek telefonun ses seviyesini yükseltilmesi sağlanabilir. Hoparlör görevi de gören bu uygulama ile şarkıları daha yüksek sesli dinleme imkanına sahip olunabilir. Bu uygulama hoparlöre bağlanarak da kullanılan bir uygulama olduğundan dinlemiş olduğunuz şarkılarla ilgili Tüm detayları size sunar. Volum booster uygulaması daha çok müzik dinlemek isteyen kişiler tarafından tercih edilen bir uygulama olması ile dikkat çeker.

Ses Arttırıcı Uygulaması

Ses arttırıcı uygulaması Android ses yükseltme uygulamaları arasında yer alır. Bu uygulama şarkıda bulunan stereo efektini herhangi bir etki yapmadan sadece şarkının sesini yükseltmek için kullanılır. Bu uygulama ile özellikle kulaklıkla şarkı dinlerken daha yüksek ses seviyesine sahip olmak mümkündür. Ses arttırıcı uygulamasının telefonuna indirilmesi ile şarkı dinlerken şarkının sesini artırıp azaltabileceğiniz gibi şarkıyı durdurma veya tekrardan başlatma gibi avantajları da sahip olursunuz. Ses arttırıcı uygulaması reklam içeren bir uygulama olsa da bu reklamlar müzik dinleme zevkinizi herhangi bir şekilde etkilemez ve keyifli bir şekilde müzik dinleme şansına sahip olursunuz.

Android Equalizer Apps Featured

Equalizer FX Pro

Equalizer FX Pro uygulaması Android işletim sistemine sahip cihazların sesini yükseltmede kullanılan bir uygulamadır. Bu uygulama ses arttırıcı uygulamalar arasında en yüksek puana sahip olan uygulamalardan birisidir. Uygulamanın kullanılması ile birlikte telefonun ses kalitesinin artırılması ve daha yüksek sesle şarkı dinleme imkanının kullanıcılara sunulması sağlanır. Equalizer FX Pro uygulaması ayrıca telefonun sesinin daha kaliteli bir şekilde çıkması için birçok iyileştirme seçeneğini bulundurur. Uygulama içerisinde stereo efektinin artırıp azaltılması da mümkündür. Bu efekti artırıp azaltarak istediğiniz şekilde müzik dinleme şansına sahip olabilirsiniz. Equalizer FX Pro uygulaması birçok müzik dinleme uygulaması ile uyumlu olarak çalıştığından bu uygulamalar içerisindeki müziklerin sesini yükseltmede de kolaylıkla kullanılabilir.

Blackplayer Free Müzik Player

Blackplayer free müzik player uygulaması en iyi Android ses yükseltme uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alır. Bu uygulama ile müzik dinlerken şarkının sesi 4 db’ye kadar arttırılabilir. Müziğin sesi arttırılarak daha kaliteli ses seviyesine sahip olunabildiği gibi daha kaliteli bir şekilde müzik dinleme fırsatı da elde edilir. Bu uygulama özellikle kulaklıkla müzik dinlemek isteyen kişilerin favorisi olacak bir uygulamadır. Blackplayer free müzik player uygulaması ile dinlenilen şarkının bas seviyesi değiştirilebilir ve istenilen tarzda müzik dinleme şansı elde edilebilir.

Volume Booster Goodev

Volume Booster Goodev uygulaması ile telefonunuzda daha kaliteli şekilde müzik dinleme şansına sahip olabilirsiniz. Bu uygulama telefon sesini yarı yarıya arttırabildiği için işitme sorunu olan kişilerin tercih edebilecekleri bir uygulamadır. İşitme ile ilgili sorunlu olan ve az duyan kişiler bu uygulamayı indirerek telefon sesini kolaylıkla arttırabilir böylece telefon sesini daha rahat duyabilir hale gelebilirler. Volume Booster Goodev uygulaması içerisinde bulunan ayarlar sekmesi ile telefon sesini dilediğiniz gibi arttırma şansını elde edersiniz. Uygulama içerisinde yapmış olduğunuz ses ayarı tüm telefonunuzla uyumlu hale gelecektir ve telefonunuzdaki tüm sesler daha kolay duyulabilir bir hal alacaktır.

Volume Booster Pro

Android için üretilen ses yükseltme uygulamaları arasında Volume Booster Pro uygulaması da gösterilebilir. Bu uygulama oldukça kolay bir arayüze sahiptir ve bu sayede kullanıcıların uygulamaya adapte olması oldukça kolaydır. Uygulama Android cihazların ses seviyelerini istenildiği kadar yükseltebilen ve böylece daha rahat duyma imkanı sağlayan bir uygulamadır. Uygulama içerisinde yer alan ayarlar sayesinde telefonunuzun müzik sesini değiştirebilirsiniz. Ayrıca bu ayarları kullanarak arama sırasındaki ses seviyesini ve arama sesinin seviyesini de kolaylıkla arttırabilirsiniz. Uygulama ücretsiz olarak hizmet verdiği için birçok reklama ev sahipliği yapar. Ancak bu reklamlar uygulamanın kullanılmasının önünde herhangi bir engel teşkil etmediği için uygulamayı kolayca kullanma şansına sahip olursunuz.

VLC For Android

VLC For Android uygulaması daha önce Mac ve Windows kullanıcılarının Aşina olduğu bir uygulamadır. Bu uygulama Android için tasarlandığında ise sesi arttırmaya yarar. Uygulama içerisinde yer alan ayarların yapılması ile telefon sesinin iki katına kadar çıkartılması mümkündür. Telefon sesini bu kadar yükseltilebilmesi özellikle duyma sorunu yaşayan kişilerin daha rahat duyabilmelerini sağlayacaktır. Uygulama içerisinde yer alan ayarları yaparak film veya dizi izlerken daha yüksek bir ses seviyesine sahip olabilirsiniz.

Precise Volume

Precise Volume Android telefonlar için tasarlanan bir ses yükseltme uygulamasıdır. Bu uygulamayı içerisinde 15 farklı ses seviyesi bulunur ve bu ses seviyelerini seçerek telefon sesini istenilen seviyeye yükseltmek mümkündür. Uygulama içerisinde 3 farklı mod bulunur ve bu modlar sayesinde dizi film veya video izlerken farklı ses seviyelerini seçebilirsiniz. Uygulama içerisinde yapılan ses ayarları tüm telefonda kullanılabilir. Uygulamada 15 farklı ses seviyesi bulunur ve ses seviyesi 12 devreye kadar kolayca arttırılabilir. Bu uygulamayı kullanırken dikkat edilmesi gereken nokta 12 db ses seviyesinin telefonunuza zarar verebilme ihtimalidir. Bu nedenle uygulamayı kullanırken maksimum ses seviyesini kullanmamakta fayda vardır.

Volume Booster Sound Booster

Volume Booster Sound Booster Android ses yükseltme uygulamaları arasında sıralanması gereken bir uygulamadır. Bu uygulama telefon sesini %50’den fazla ertele bildiğini ifade eder. Uygulama içerisinde bulunan ayarları yaparak telefon sesini %50 ile %60 arasında artırmak mümkündür. Uygulama içerisinde yer alan bas seviyeleri ile şarkı dinlerken bas seviyesini artırıp azaltmak da mümkün hale gelir.

Volume Booster Sound Booster uygulaması telefonunu hoparlörünün sesini yükseltmeye yarar. Ayrıca uygulama içerisinde gerekli ayarların yapılması ile kulaklıkların ve kullanılan Bluetooth cihazlarında ses seviyesi yükseltilebilir. Uygulamayı kullanarak farklı ses profilleri tasarlanarak uygulamalara özel ses ayarları yapılabilir.

 

Rate this post

Yorum yapın