Nissan Skyline R34 Türkiye’de Neden Yasak? 2023

Nissan Skyline R34 Türkiye’de Neden Yasak?

Nissan skyline r34 türkiye’de neden yasak Türkiye’ye Nissan Skyline R34 getirmenin yasak olması hakkında pek çok otomobil severin araştırma yaptığı bilinir. Özellikle bu tarz ender bulunan otomobillere ilgi duyanlar Nissan Skyline R34 hakkında araştırma yapıyor. Otomobil tutkunlarının yakından bildiği üzere ülkemize Nissan Skyline R34 getirmek yasaktır. Japon otomobil devi Nissan’ın en sevilen otomobil modellerinden Nissan Skyline R34 yasağı hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Nissan Skyline R34 Neden Yasak?

Nissan Skyline R34 yasak nedeni hakkında yapılan açıklamalar öne çıkıyor. Nissan Skyline R34 modelinin yasak olmasında yurt dışından getirilen araçlarla ilgili kanun önemlidir. Türkiye’deki kurallara göre yurt dışından getirilecek araçların 3 yaşından büyük olmaması gerekir. Nissan skyline r34 türkiye’de neden yasak Yurt dışından 3 yaşından büyük araçlar Türkiye sınırları içine sokulmaz. Bu durumda Türkiye’ye kesin dönüş yapıldığında yanınızda 1 araç getirme hakkınız olur.

Nissan Skyline R34 Dünyada Kaç Tane
Nissan Skyline R34 model sayısı otomobil tutkunlarının yakından ilgilendiği bir konudur.

Nissan Skyline R34 Dünyada Kaç Tane?

Nissan Skyline R34 model sayısı otomobil tutkunlarının yakından ilgilendiği bir konudur. Japon otomotiv devi Nissan’ın piyasaya sürdüğü Skyline R34 modeli kendi içinde bir ikonik model haline geldi. Bugüne kadar Nissan tarafından toplamda 11 farklı Skyline R34 modeli yapıldı. Bunlar arasında R34’ün her modelinin günümüzde bile kullanmak epey heyecan verici görülüyor. Nissan Skyline R34’ün gazına bastığınız anda çok kısa bir beklemenin ardından turbo takviyesi devreye giriyor. Nissan skyline r34 türkiye’de neden yasak Aracın momentum kazanma biçimi günümüz performans otomobillerine taş çıkaracak cinsten özellikler taşıyor.

Nissan Skyline R34 Kaç Beygir
Nissan Skyline R34 beygir gücü üretim yılına göre farklılık gösteriyor.

Nissan Skyline R34 Kaç Beygir?

Nissan Skyline R34 beygir gücü üretim yılına göre farklılık gösteriyor. Genellikle modifiye edilen Nissan Skyline R34 modelleri fabrika çıkışı olarak da yüksek performanslıdır. Nissan Skyline R34 beygir gücü için teknik özelliklere bakıldığında 2.6 i 24 V Turbo 4WD olduğu görülüyor. Nissan Skyline R34 2000, 2001 ve 2002 yıllarındaki ikonik modelleriyle büyük ilgi görüyor.

Nissan skyline r34 türkiye’de neden yasak Yurt dışından getirilmek istenen otomobiller arasında en önde yer alan Nissan Skyline R34 hakkında araştırmalar devam ediyor. Nissan Skyline R34 modifiye tutkunlarının çok sevdiği performans odaklı otomobillerden biridir. Nissan Skyline R34 yasağı Türkiye’de günümüzde devam etmektedir.

2/5 - (1 vote)

“Nissan Skyline R34 Türkiye’de Neden Yasak? 2023” üzerine bir yorum

Yorum yapın