Youtube Premium Öğrenci Nasıl Yapılır? 2023

Youtube Premium Öğrenci Nasıl Yapılır?

Youtube premium öğrenci nasıl yapılır Youtube Premium öğrenci üyeliği yapma konusunda yerine getirilmesi gereken bazı işlemler vardır. Youtube Premium sayesinde videoları reklamsız bir şekilde izlemek isteyenleri yakından ilgilendiren kurallar açıklandı. Dünyanın en büyük video içerik platformu olarak bilinen Youtube oldukça popülerdir. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı bulunan Youtube’u daha kolay bir şekilde kullanmak için Youtube Premium üyeliğine geçebilirsiniz. Ayrıca Youtube Premium öğrenci üyeliği sayesinde internette video içerikleri izlemek çok daha keyifli hale geliyor.

Youtube Premium Öğrenci Üyeliği Nasıl Alınır?

Youtube Premium öğrenci planı olarak da adlandırılan bu sistem, eğitim hayatına devam eden öğrenciler için son derece avantajlıdır. Youtube Premium platformu, video içerik sitesinin kullanıcılardan gelir sağladığı bir iş modelidir. Aile ve öğrenci planı olarak satışa sunulan Youtube Premium üyeliği almak için belirli abonelik ücretini ödemeniz gerekir. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bir numaralı video içerik platformu olan Youtube’da Premium üye olmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Youtube Premium için öğrenci üyeliği alma şartlarını yerine getirmeniz gerekir.

Youtube Premium Nedir?

Youtube Premium uygulaması, dünyaca ünlü video paylaşım sitesinin gelir elde ettiği bir iş modelidir. Youtube Premium sayesinde kullanıcılara sunulan bazı avantajlar ve kullanım kolaylığı sayesinde karşılığında ücret talep edilir. Youtube Premium abonelik ücreti, kullanım amacına ve sınıfına göre farklılık gösterebilir. Youtube Premium özellikleri genel anlamda şunlardan oluşur:

 • Youtube videolarını reklamsız izleme
 • Arka planda video oynatma
 • Youtube Music platformu
 • Orijinal Youtube içeriklerini izleyebilme
 • Mobil cihazlarda video indirme
Youtube Premium Bireysel Abonelik Ücreti
Youtube Premium abonelik ücreti, platformun kullanıcılara sunmuş olduğu bu avantajlardan yararlanmak isteyenleri ilgilendiriyor.

Youtube Premium Bireysel Abonelik Ücreti

Youtube Premium abonelik ücreti, platformun kullanıcılara sunmuş olduğu bu avantajlardan yararlanmak isteyenleri ilgilendiriyor. İnternet kullanımında Youtube Premium sayesinde videoları reklamsız izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Youtube şirketinin yapmış olduğu duyuruya göre Youtube Premium bireysel abonelik ücretine zam yapıldı. Youtube premium öğrenci nasıl yapılır Bununla birlikte güncel zamların ardından Youtube Premium aylık abonelik ücreti 20.99 TL olarak belirlendi. Eğer yıllık ödeme avantajı ile Youtube Premium sahibi olmak istiyorsanız yapacağınız ödeme 299 TL olacaktır.

Youtube Premium Aile Üyeliği Ücreti
Youtube Premium aile abonelik ücreti en çok araştırılan konulardan biridir.
Youtube Premium Aile Üyeliği Ücreti

Youtube Premium aile abonelik ücreti en çok araştırılan konulardan biridir. Youtube uygulamasını aile kapsamında kullanmak ve reklamsız video izlemek isteyenler için bu paket son derece idealdir. Youtube premium öğrenci nasıl yapılır Gelen son zamlar sonrası Youtube Premium aile paketinin aylık abonelik ücreti 59.99 TL olarak belirlenmiştir. Youtube Premium aile üyeliği 5 kişiyi kapsamaktadır ve aileden her bir kişi 1 hesap sahibi olup diğer üyeleri davet edebilir.

Youtube Premium Öğrenci Planı Ücreti
Youtube Premium öğrenci abonelik ücreti, gençlerin en çok araştırdığı konular arasında yer alır.
Youtube Premium Öğrenci Planı Ücreti

Youtube Premium öğrenci abonelik ücreti, gençlerin en çok araştırdığı konular arasında yer alır. Youtube Premium abonelik ücretlerine her yıl belirli oranlarda zam yapılır. Güncellenen fiyatlandırma sonrasında Youtube Premium öğrenci paketi aylık 19.49 TL olarak belirlenmiştir. Youtube Premium öğrenci üyeliğinden yararlanan kişilere 1 aylık ücretsiz deneme avantajı da veriliyor. Eğitim hayatına devam edenler Youtube Premium öğrenci üyeliğini aktif edebilir. Bunun için Youtube platformundaki kurallara göre kişinin öğrenci olduğunu sisteme kanıtlaması gerekmektedir.

Youtube Premium Öğrenci Üyeliği Yapma
Youtube Premium öğrenci üyeliği yapılışı sırasında uygulanacak adımlar belirlidir.
Youtube Premium Öğrenci Üyeliği Yapma

Youtube Premium öğrenci üyeliği yapılışı sırasında uygulanacak adımlar belirlidir. Öğrenim hayatına devam eden gençler Youtube Premium öğrenci üyeliği sayesinde düşük fiyatla Premium avantajını kullanabilir. Youtube premium öğrenci nasıl yapılır Dünyanın en çok tıklanan video paylaşım sitesi Youtube’da Premium fırsatlarından uygun fiyatlarla yararlanmak için öğrenci olmak yeterlidir. Youtube Premium öğrenci üyeliği yapmak için sırasıyla şu işlemleri tamamlamak gerekir:

 • Youtube hesabınıza giriş yapın.
 • Açılan sayfadan Youtube Premium sayfasına geçiş yapın.
 • Premium sayfasında öğrencilere özel ücretsiz deneyin seçeneğine tıklayın.
 • Okulun SheerID tarafından doğrulanması için okul bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak girin.
 • Eğer doğrulama sırasında okulu bulamıyorsanız öğrenci belgenizi sisteme yükleyin.
 • Youtube Premium öğrenci üyeliği abonelik ücretini ödemek için güvenilir ödeme yöntemlerinden birini seçin.
 • Kart bilgilerini girdikten sonra satın al butonuna tıklayın ve işlemi tamamlayın.

Youtube Premium öğrenci üyeliği sayesinde günün her saatinde reklamsız video izleme avantajından yararlanabilirsiniz. Youtube premium öğrenci nasıl yapılır Ayda sadece 19.49 TL olarak güncellenen Youtube Premium öğrenci üyeliği büyük avantajlar sunuyor. Tek tıkla Youtube Premium öğrenci planına abone olabilir ve güvenilir ödeme yöntemiyle aylık ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Rate this post

Yorum yapın